Війна несе біль, втрати та розруху, повністю змінюючи життя тисячі людей. Зараз – війна в Україні, в самому центрі Європи. Кожний має право мати власну думку щодо війні, але абсолютно зрозуміло, що розгортається гуманітарна катастрофа.Десятки тисяч людей вимушені шукати прихисток, залишившись без домівки та їжі.  Багато сімей втратили власне житло та знаходяться в містах де їх прихистили. Тисячі людей потребують підтримки, захисту та безпеки.

У зв’язку з цим у Хелмонді (район Стіпаут) було створено Благодійний Фонд «Допомога Україні» (Stichting “Help Ukraine”).

Сім’я Баудевейнс розпочала акцію збору коштів під час карнавального тижня, оскільки в Україні вона володіє та керує  сільськогосподарською компанією з приблизно 80 українськими працівниками.

Наполеглива праця великої групи волонтерів вже забезпечила відправлення 5 великих вантажівок, які доставили важливі гуманітарні грузи в  Сірет (Румунія), що на кордоні з Україною. Волонтери з України приїжджають до Сірету на невеликих транспортних фургонах, щоб розсортувати гуманітарну допомогу в індивідуальні пакети та розподілити їх серед мешканців різних сіл, лікарень, біженців та армії.

Перевезення повністю фінансується транспортною компанією «InstaFreight GmbH» з Берліна.

Постачання допомоги постійно координуються у консультаціях з українськими волонтерами таким чином, щоб вони задовольнили перші потреби.

Ми вже  отримали статус ANBI (податковий статус неприбуткової організації), щоб розподіляти кошти на нагальні потреби з гуманітарної допомоги .

Ми будемо вдячні кожному, хто відчуває важливим допомогу іншим людям у будь-якій формі. Кожним внеском ми зможемо разом  надати допомогу людям, які її гостро потребують.

Склад Ради

Голова Ради: André Boudewijns

Секретар: Dominique van der Meulen-Raymakers

Казначей: Ruth Gotlieb