Збір та доставка гуманітарної допомоги для народу України, українських лікарень та української армії.

100% вашого фінансового внеску буде використано на гуманітарну допомогу   – придбання необхідних товарів, упаковку та логістику до місць призначення.

Як ми це робимо:

• У Stiphout-Helmond на Wiebiegenweg 2 є повністю обладнаний ангар для збору вантажів допомоги, сортування та упаковки їх у різні ящики з постійною групою волонтерів.

• Логістика від Stiphout-Helmond до Сірету в Румунії знаходиться у наших власних руках, а завдяки нашій місцевій надійній мережі в Україні вантажоперевезення із Сірету надходять у глибину країни на мінівенах.

• Місцеві контактні особи визначають разом з нами склад переліку товарів допомоги. Цей список змінюється відповідно до місцевої ситуації.

• Отримання грошових пожертв. Вони надходять на спеціальний рахунок, для якого застосовується статус ANBI (неприбуткової організації).

• За рахунок грошових пожертвувань оплачуються витрати організації, такі як закупівля картонних коробок, скотча, щоб ці ящики добре заклеїти для транспортування, продуктовий пакет для водія нашого транспорту та закупівля специфічних товарів для України, особливо продуктів харчування. і вода.

Політика винагород:

Фонд не ставить за мету отримання прибутку і служить лише суспільним інтересам. Для цього волонтери, які нас підтримують, а також фонд як юридична особа не отримують винагороди за зусилля кожного.